Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija...

Opublikowane: 2019-08-09 17:17:48

Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija...

Ponad 25 lat temu powstała nasza firma Azymut. Od początku zajmowała się militariami, a w 2001 roku wprowadziła do sprzedaży urządzenia GPS marki Garmin. W efekcie ciężkiej pracy doszliśmy do pozycji dystrybutora i największego sprzedawcy Garmina w Polsce, który z powodzeniem rywalizuje nawet z sieciowymi marketami. Ostatnią miarą efektów naszych działań, jest nasz nowy multibrandowy salon z elektroniką sportową i turystyczną, mieszczący się zaledwie 20 metrów od starej siedziby.

Obecnie, po osiągnięciu "pełnoletności" marki Garmin w naszej firmie (tak, tak... to już 18 lat trwa ta przygoda!) podjęliśmy decyzję o historycznym przestawieniu wajchy i skoncentrowaniu się całkowicie na sprzedaży elektroniki. Dlatego też... czas pożegnać się z militariami w Azymucie.

Nasz stary sklep będzie czynny najpewniej do 27 września. Po tym terminie obsługę ewentualnych reklamacji przejmie nowy sklep eazymut.pl.

Drodzy klienci i często przyjaciele, dziękujemy, że przez te wszystkie lata byliście z nami. Mamy nadzieję, że wciąż będziecie nas odwiedzać na Corazziego w naszym nowym miejscu.

Udostępnij ten wpis